LinkForge: Biz Kimiz?


Neden Link?


Avrupa’nın ilk bağımsız servis firmalarından olan Link Tıbbi Sistemler, üretici firmalar bünyesinde çalışmış servis mühendisleri tarafından 1996’da kurulmuştur.

MR, CT ve PET/CT cihazlarınız için üretici standartlarında bakım ve teknik servis hizmeti veren Link, orijinal ürün üreticilerine alternatif olarak öne çıkmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve seçkin mühendis kadrosuyla sektördeki uzmanlığını kanıtlayan Link, esnek çözümleriyle fark yaratır.

Size özel teklifleriyle kurumunuzun taleplerine hızla cevap veren Link, periyodik bakım çözümleriyle de faaliyetlerinize kesintisiz devam edebilmenizde kilit rol oynamaktadır.

Yalnızca Türkiye’de değil, Avrupa, Afrika, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerdeki projelerinizde de MR, CT ve PET/CT sistemlerinin satışından montajına kadar her aşamada Link, uzman ekibiyle yanınızda.
DETAYLI PLANLAMA

Link Tıbbi Sistemler, kurumunuz için gerekli olan cihazın en uygun ve ekonomik versiyonunu bularak bütçenizi korumanıza yardımcı olurken, cihazın konulacağı merkezin kapasitesine göre gerekecek cihaz özellik ve parametrelerini en sağlıklı şekilde belirler.
UZMAN DESTEK

İkinci el veya sıfır olması fark etmeksizin, Link’ten satın aldığınız ya da kiraladığınız cihazın sağlamlık ve bütünlüğü Link garantisi altındadır. Deneyimli mühendisler, satış, kurulum ve satış sonrasında arıza ya da sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçer.
MALİYET EFEKTİFLİĞİ

Cihaz kiralama seçeneğinde; sözleşme süresi boyunca Link desteği ve garantisi ile verimli bir çalışma ve kâr elde eder, ihtiyacınızın ortadan kalkması durumunda cihazı elden çıkarmakla uğraşmaktan ve zarar etmekten kurtulursunuz.


Bize Ulaşın

Adress: Ferhatpasa Mah. 48. Sok. No:1 A/1
34888 – Atasehir
Istanbul / TURKEY

Kazakistan Adress:Business Center KB 10 Kabanbay Batyr street 10 3rd floor 050010 Almaty

Telephone: +7 (775) 731-41-42

Copyright by BalTechno 2023. All rights reserved.