Link Yönetimi Hizmetleri – LinkForge

tıbbi cihaz mühendisliği

MONTAJ DEMONTAJ


Link mühendisleri, çok sayıda cihaz markası ile edindikleri deneyimlerinin ışığında demontaj-montaj konusunda en esnek ve hızlı desteği sunar. Demontaj-montaj, yer planlaması, projelendirme, danışmanlık, sıvı helyum, nakliye gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetler büyük bir özen ve süratle sağlanır.


radyoloji sistemleri çözüm

YEDEK PARÇA


Link Tıbbi Sistemler, geniş yedek parça stoğu ile, cihazınızda oluşabilecek parça arızalarına en hızlı ve basit çözümleri ekonomik şartlarda sunar. Sözleşmeli tedarikçilerimizle olan anlaşmalarımız, yurt dışından parça tedariği söz konusu olduğunda arızanın en hızlı ve esnek biçimde giderilmesini sağlar


klinik mühendisliği çözümleri üzerine hizmet

SERVİS BAKIM


Link Tıbbi Sistemler, Türkiye’de kurulan ilk MR ve tomografi cihazlarına servis veren bağımsız firmalardan biridir. Üretici firmaların sunduğu hizmetleri çok daha hızlı ve esnek şartlarda sunar. MR, CT, PET/CT ve nükleer tıp cihazlarınız için her türlü ihtiyacınızda, Link’in uzman mühendisleri, uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle size yardımcı olmak için hazırdır.DEPOLAMA


Link, 1.000 m²’lik merkez deposunun sahip olduğu uygun teknik koşullarda gerek soğuk gerekse sıcak magnet depolama imkanı sunar. 24 saat gözlem altında bulundurulan soğuk magnet’ler, sabit ısı ve nem seviyesine sahip ortamda korunur.

  • MR cihazlarınızın sıcak ya da soğuk şekilde (helyum soğutması sürdürülerek) depolanarak uygun ve güvenilir koşullarda kurulumuna dek bekletilmesi
  • Tomografi cihazlarınızın eksiksiz ve full korumalı biçimde merkez binamızda kurulumuna dek depolanması

Satmayı düşündüğünüz cihazlar, kurulumu yapılarak müşteriye sunuma hazır biçimde konumlandırılabilir. Böylece depo teslimi satışlarda garanti ya da arızalı cihaz gibi sorunların önüne geçilir.
MAGNET SOĞUTMA


MR cihazları, çok yüksek manyetik alan üreten ve bunu süper iletken teknolojisi sayesinde yapan cihazlardır. Süper iletken bobinler sıvı helyum içerisinde bulunur ve soğuklukları -269,1 °C derecedir. Oda sıcaklığından -269,1 °C’ye düşürme işlemine magnet soğutma (magnet cool down) adı verilir. Soğutma metodu ve hızı, soğutulacak magnet’in kütlesi, malzemesi ve iç yapısı göz önünde bulundurularak seçilir. Yanlış yapılan işlemler, sonrasında yüksek helyum tüketimine neden olabileceği gibi işlem sırasında magnet’in çatlamasına dahi yol açabilir.

Magnet vakumlama işlemi ise soğutma sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Vakum işlemi yapılmadan doğru magnet soğutmadan bahsedilemez. Vakumlama, doğru ekipman ve tecrübe işidir.

20 yıllık saha tecrübesinin yanı sıra üzerinde çalışılan onlarca farklı marka ve model magnet’ten elde edilen bilgi birikimi; magnet vakumlama, soğutma ve problem gidermede Link’i dünyanın sayılı firmaları arasına sokmuştur.


Nasıl Yapıyoruz?

SÜRECİMİZDETAYLI PLANLAMA


Link Tıbbi Sistemler, kurumunuz için gerekli olan cihazın en uygun ve esnek versiyonunu bularak bütçenizi korumanıza yardımcı olurken, cihazın konulacağı merkezin kapasitesine göre gerekecek cihaz özellik ve parametrelerini en sağlıklı şekilde belirler.

7/24 UZMAN DESTEK


İkinci el veya sıfır olması fark etmeksizin, Link’ten satın aldığınız ya da kiraladığınız cihazın sağlamlık ve bütünlüğü Link garantisi altındadır. Deneyimli mühendisler, satış, kurulum ve satış sonrasında arıza ya da sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçer.

BÜTÇE DOSTUNUZ


Cihaz kiralama seçeneğinde; sözleşme süresi boyunca Link desteği ve garantisi ile verimli bir çalışma ve kâr elde eder, ihtiyacınızın ortadan kalkması durumunda cihazı elden çıkarmakla uğraşmaktan ve zarar etmekten kurtulursunuz.
Daha fazla bilgi edin

ÜRÜNLERİMİZ


CRYOGEN


GE / Siemens / Philips magnet’leri ve her model MR cihazı için coldhead, kompresör ve adsorber temini ve montajı da Link’in hizmetleri arasındadır.


X-RAY TÜPÜ


Bilgisayarlı Tomografileriniz için orijinal ya da eşlenik X-Işın tüpleri; rekabetçi fiyatlar, geniş kapsamlı garanti koşulları ve montaj – kalibrasyon hizmetleri ile birlikte sunulur.COIL


Link’in tecrübeli mühendisleri tarafından elektronik atölyemizde kontrol edilen coil’ler gerekli onarımları yapılarak cihaz üzerinde test edilir ve üretici tarafından belirlenen SNR değerlerine ulaşabildiklerinden emin olunduktan sonra müşterilerimize teslim edilir.


FMRI


Link, dünyanın bu konuda öncü firması Nordic Neurolab ile uzun yıllardır birlikte çalışmaktadır. Nordic Neurolab tarafından geliştirilen donanım ve yazılımlar, Türkiye’de Link tarafından hizmetinize sunulmaktadır.


Link Tıbbi Sistemler

DEĞER KATIYORUZ


0123456789001234567890

YILDIR SİZLERLE0123456789001234567890

MÜHENDİS0123456789001234567890

ÖDÜLLER012345678900123456789001234567890

MEMNUN MÜŞTERİLER


Bize Ulaşın

Adress: Ferhatpasa Mah. 48. Sok. No:1 A/1
34888 – Atasehir
Istanbul / TURKEY

Kazakistan Adress:Business Center KB 10 Kabanbay Batyr street 10 3rd floor 050010 Almaty

Telephone: +7 (775) 731-41-42

Copyright by BalTechno 2023. All rights reserved.